Falowniki SEW – MOVITRAC® LTE-B

znajdujesz się w: MOVIDRIVE, SEW / tagi: , , ,
  • MOVITRAC® B
  • powrót

Falowniki SEW MOVITRAC® LTE-B do prostych rozwiązań

Przeznaczony jest do regulowania prędkości obrotowej silników asynchronicznych, a w szczególności dedykowany jest dla aplikacji transportowych takich jak: modułowe przenośniki taśmowe oraz w zakresie technik grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych jak i do sterowania pompami.

Dzięki wielu dostępnym funkcjom falownik MOVITRAC® LTE B oferuje szeroki wachlarz prostych zastosowań. Przyjazna dla użytkownika obsługa umożliwia przeprowadzenie szybkiego i prostego uruchomienia. Jednocześnie ten typ przemienników określany jest mianem niezawodnych i wydajnych.
MOVITRAC LTE B oferowany jest w trzech wielkościach konstrukcyjnych, w zakresie mocy od 0,37 do 11 kW dla napięć sieciowych 115 V, 230 V i 400 V.
Oprócz wersji standardowej z klasą ochrony IP20 przeznaczonej do montażu w szafie sterowniczej, oferowana jest również wersja spełniająca normę IP55 / NEMA i IP66 / NEMA 4X do eksploatacji w szczególnych warunkach otoczenia. Dzięki temu, przedstawione tu przetwornice częstotliwości mogą być z powodzeniem stosowane w warunkach silnego zapylenia lub oddziaływania wilgoci.